Mieszkanie w Browarze Gdańskim

Mieszkanie w Browarze Gdańskim

Mieszkanie w Browarze Gdańskim

by 16 06 2015 0 komentarzy

Mieszkanie (47m2) zaprojektowane pod wynajem, mieszczące się na terenie nowej inwestycji mieszkaniowej w Browarze Gdańskim, w historycznej części Wrzeszcza. W projekcie postawiłam na szarości i beże, które stanowią tło dla całej aranżacji. Ożywiłam je mocnymi kolorami: pomarańczem i granatem, oraz wielokolorowymi zdjęciami, które zrobiłam podczas podróży.

projekt mieszkania browar gdanski_01

Na ścianę w salonie wybrałam grafitowy fornir kamienny z naturalnego łupka, który połyskuje i mieni się w świetle. Zestawiłam go z dużą szyba z pomarańczowym nadrukiem i lustrem. Lustro to, jest zainstalowane na drewnianym boku szafy w przedpokoju, dzięki temu szafa staje sie niewidoczna od strony salonu.

mieszkanie browar gdansk

 

mieszkanie browar gdanski

podczas montażu forniru kamiennego

Drewniana zabudowę kuchni ożywiłam granatowym szkłem. Inwestorzy bali się tego mocnego koloru, ale pozytywna reakcja odwiedzających mieszkanie, przekonała ich że to był dobry wybór.

mieszkanie stary browar gdansk

Sypialnia jest piaskowo – beżowa, zdobi ją dwa rodzaje tapet: gładka i z fakturą podkreśloną światłem liniowym sączącym się z nawisu nad zagłówkiem łóżka. Początkowo miały tu stanąć dwa pojedyncze łóżka, które można by było łączyć ze sobą w miarę potrzeby. Ten pomysł, w miarę prac nad projektem zarzucono, a do sypialni wstawiono jedno duże, 180cm szerokości łóżkko z pikowanym zagłówkiem w kolorze granatowym.

sypiania mieszkanie gdansk

Łazienka jest monochromatyczna. Jasny beż kafli przełamuje sączące się ze szczeliny w suficie światło. Światło „obmywa” ściany podkreślając fakturę kafli i wypukłości naturalnych otoczaków.

aranzacja lazienki mieszkanie gdanskprojekt mieszkania stary browar_13

metamorfoza mieszkania

więcej zdjęć projektu umieściłam w zakładce PORTFOLIO

 

Na raze brak komentarzy

Przejdź do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszą osobą, która rozpocznie rozmowę.

<