Czym się zajmuję

Kompetencje projektanta wnętrz łączę z kompetencjami archeologa i konserwatora zabytków w projektach aranżacji i adaptacji wnętrz w budynkach wymagających nadzoru archeologicznego. Szanuję i słuchamy potrzeb Klientów, a zdobyta wiedza i poczucie piękna pozwalają mi tworzyć dla Ciebie wnętrza, w których poczujesz się dobrze, i które oddadzą Twoją osobowość.

oferta_hm

 

Połączenie tych trzech elementów, pozwala mi specjalizować się w modernizacjach i przebudowach wnętrz w budynkach zabytkowych.

Projektowanie wnętrz: Aranżuję i projektuję wnętrza prywatne, miejsca użyteczności publicznej: lokale usługowe, restauracje, hotele, itp. Moje wnętrza są absolutnie unikalne, również ze względu na fakt, iż urządzam je meblami własnego autorstwa. Wraz ze sprawdzoną ekipą wykonawców tworzę projekty “pod klucz”. Współpraca ze mną, może mieć charakter kompleksowy lub dotyczyć niektórych etapów pracy.

Projektowanie przedmiotów i mebli: W dizjanie interesuje mnie forma, minimalizm i ponadczasowe, klasyczne formy. Mebluję projektowane wnętrza przedmiotami i zabudowami własnego pomysłu, wykonanymi przez współpracujących ze mną stolarzy-rzemieślników.  Eksperymentuję z łączeniem materiałów naturalnych takich jak drewno, kamień czy mech z powierzchniami lakierowanymi, sztucznie uzyskanymi. Szanuję i podziwiam tradycyjne rzemiosła artystyczne. Próbuję, poszukuję i dobrze się bawię 🙂

DSC_1633